Jelgavas poliklīnika - izvēlies veselību!

Piesaki vizīti pie specialista elektroniski!

Pieteikt vizīti

Jaunumi

Izmaiņas dežūrārsta darba laikā.

SIA Jelgavas poliklīnika dežūrārsts 6. un 13. jūlijā pacientus nepieņems. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!   ! Ja nepieciešama mediķu palīdzība ārpus ģimenes ārsta vai dežūrārsta pieņemšanas laika, lūdzam zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001 vai vērsties Jelgavas slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

02.07.2019
LASĪT VAIRĀK

Demodikozes izmeklējums par samazinātu cenu.

  No 1. jūlija līdz 12. jūlijam samazināta cena Demodikozes izmeklējumam.  Īpaša sagatavošanās un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Nāc uz SIA Jelgavas poliklīnika laboratoriju poliklīnikas 3. stāvā, laborants veiks nokasījumu un jau pēc īsa brīža zināsi vai ādas apsārtuma iemesls ir ērcīte. Pēc izmeklējuma rezultātu saņemšanas konsultējies ar savu ģimenes ārstu vai dermatologu.  

28.06.2019
LASĪT VAIRĀK

Ķermeņa procedūras relaksācijai un skaistumam.

JAUNUMS! SIA Jelgavas poliklīnika darbu uzsākusi kosmetoloģe Irēna Bebre.   Estētikas nodaļā pieejamas jaunas procedūras ķermeņa estētikas uzlabošanai un relaksācijai:   Krioplastika – koriģējoša procedūra vēdera zonai – 29.00 EUR; Ekspress koriģējoša ķermeņa procedūra ar aļģu fullera pastu – 35.00 EUR; Organisma dziļi attīroša detoksa procedūra ar masāžu – 49.00 EUR; Aļģu šūnu intensīvā terapija […]

26.06.2019
LASĪT VAIRĀK

Jelgavas poliklīnika

Mūsu medicīnas speciālisti rūpējas par Jūsu un Jūsu ģimenes veselību

Izcili mediķi

Obligātās veselības pārbaudes

Sirds veselības programmas